با دونا آفرین فدک آشنا شوید!

کترینگ دونا در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد. این شرکت حاصل سرمایه گذاری مشترک هولدینگ های اقتصادی فدک از ایران و دونهازر از اتریش می باشد. هم اکنون، هولدینگ اتریشی دونهازر یکی از برجسته ترین کترینگ های قاره سبز است. 

سفری در دنیای طعم ها و مزه ها

اولین کارخانه کترینگ دونا، در محوطه راه آهن تهران، در فضایی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع با امکان تولید روزانه ۴۰٫۰۰۰ وعده غذایی شروع به کار کرده است. این کارخانه در حال حاضر، بزرگترین و مجهزترین کترینگ ایرانی می باشد. 

لذت چشیدن طعم بیاد ماندنی...

 زیر ساخت های این کترینگ بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی و ایجاد شده است. طراحی مدرن نمای بیرونی ساختمان کترینگ دونا، به گونه ای است که به فضای راه آهن تهران روحی تازه بخشیده است. مدیران اتریشی این کترینگ، تمام بخش های اجرایی، تامین و پشتیبانی، طبخ و سرویس دهی را تحت کنترل و نظارت مستمر دارند. مدیر کارخانه و سر آشپز این کترینگ اتریشی هستند و از نام آورترین مدیران و آشپزان جهانی می باشند. 

دونا چرا متولد شد؟​

هدف اصلی از تاسیس کترینگ دونا، طبخ غذاهای ملل (بویژه غذاهای اروپایی) منطبق بر ذائقه و سلیقه ایرانی است. اتریشی ها در دنیا معروف به ارائه خدمات بی نظیر در حوزه غذا و نوشیدنی، صنعت رستوران و هتلداری و تولید شیرینی های بسیار خوشمزه هستند. هتل ها، رستوران ها و شرکت های کترینگ فعال در این کشور عادت دارند از روسای جمهور، وزرای خارجه و مراسم های جهانی پذیرایی کنند. در ایران هم سنت طبخ، از ماندگارترین میراث های فرهنگ و تمدن است که همچون یک آیین باقی مانده است. در طبخ غذای سنتی ایرانیان، مواد گیاهی مانند آلو، انار، به، زرشک و کشمش جایگاه خاصی دارند. یک بشقاب ایرانی، به طور عمده شامل برنج و گوشت هایی نظیر گوشت بره، مرغ یا ماهی، سبزیجاتی چون پیاز، جعفری و انواع گیاهان و مغزها است و برای ایجاد طعم و مزه بهتر در غذا، از طعم دهنده هایی مانند زعفران، لیمو عمانی و دارچین در آن استفاده می شود.

غذاهای اتریشی خوشمزه و مقوی است. گوشت، ماده اصلی بیشتر آنهاست و اگر گیاه خوار نیستید، در کترینگ دونا باید شنیسل اتریشی را حتمان امتحان کنید. اتریشی ها، میانه خوبی با دسرها و شیرینی ها دارند. اشترودل سیب، دسر محبوب وینی هاست. آنها خیلی به ناهار اهمیت می دهند و یک منوی کامل برای ناهار دارند که شامل سالاد، سوپ، غذای اصلی و دسر می شود. این دو گرایش موجود در کترینگ دونا، طیف گسترده ای از خوراک های بی نظیر و خوش طعم را معرفی می کند که برآیند آن سبک انحصاری دونا در طبخ و سرو غذاهای ایرانی و فرنگی شده است. 

امکانات طبخ و سرو غذا در کترینگ دونا

کترینگ دونا با امکانات حرفه ای، آشپزخانه های صنعتی و سرآشپزان و کارکنان دوره دیده ای که در اختیار دارند، امکان تهیه چهل هزار وعده ی غذایی درروز را جهت سرو در خطوط هواپیمایی،ریلی،ادارات، سازمان ها،هتل ها، مراکز اقامتی، مراسم ها، همایش ها، و گردهمایی ها دارد.طیخ در دونا،توسط سرآشپز اتریشی وایرانی با نظارت ونوع سفارش می تواند به همراه اشتهاآورها ،سالادها، دسرها و نوشیدنی های کوناکون، درون ظروف مخصوص و در بسته بندی مناسب برای مشتری ارسال کنید.

کترینگ دونا شامل تمامی اجزای حرفه ای و بسترهای نرم افزاری وسیستمی لازم برای ایجاد گردش روزانه، تولید به موقع ، حفظ سلامت مواد غذایی وآماده سازی وسرو بهنگام وعده های غذا می باشد.دونا دارای چندین سردخانه صنعتی جهت نگهداشت بهداشتی ماهی،گوشت قرمزو مرغ به صورت جداگانه ، بلست چیلرهای مجزا، سالن آماده سازی مواد پروتیئنی ، سالن وسیع پخت غذای اصلی، سالن تولید انواع کباب، قنادی، سالن تهیه آب میوه عا واسموتی های طبیعی، چمدین فضای سینی چینی، سالن شستشو، ضد عفونی وپاکسازی سبزیجات ، سالن آماده سازی توشه های سفر، سالن تفکیک سفارش، سکوهای بارگیری و انواع وسایط حمل و نقل استاندارد و طراحی شده در کلاس جهانی می باشد.

طبخی متفاوت با حضور آشپزان بین المللی

همراه شما بودن افتخاری برای ماست...

امورسهامداران