ما برای همایش ها و سمینارهای شما برنامه داریم

کترینگ بین المللی دُنا دارای تیمی مجرب و آموزش دیده می باشد که می تواند با تشریفات منحصر به فرد در مراسمات ویژه ی شما خدمت رسانی کند. حضور کترینگ دُنا در مراسمات ویژه ی داخلی و خارجی نشان دهنده خدمات متنوع و با کیفیت این کترینگ بوده و باعث افتخار کشور عزیزمان است. برای مشاهده نمونه مراسمات برگزار شده می توانید به ادامه مطالب مراجعه کنید.
 

برگزاری رویداد و همایش

 

از آنجایی که کیفیت پذیرایی و خدمات ارائه شده در سمینارها و مراسم‌های برندهای معتبر ایرانی و بین‌المللی بخش جدانشدنی از اعتبار و شهرت آنان می‌باشد دُنا با بررسی تمامی نیازهای مدعوین پیش از برگزاری مراسم، شرایط تحقق خدمات منحصربفردی را هموار می‌سازد.

 

خدمات پذیرایی در دُنا شامل جلسه شناخت میهمانان و تعیین الزامات پذیرایی از مدعوین و سپس استقرار تیم‌های آموزش دیده به همراه تجهیزات مربوطه در محل برگزاری است، بدیهی است فرآیند‌های اجرایی در حین اجرا توسط تیم سرپرستی و مدیریتی در طول زمان برگزاری، ارزیابی و کنترل خواهد شد. پس از برگزاری مراسم به منظور ارتقای سطح خدمات در برنامه‌های آتی، واحد ارتباط با مشتریان دُنا، خدمات ارائه شده توسط تیم اجرایی را مورد ارزیابی و پایش قرار می‌دهد.

برگزار کننده جشنواره فجر سال ۱۴۰۰

 

کترینگ دنا به عنوان یکی از بزرگترین برگزار کننده ایونت ها و جشنواره های بزرگ شناخته می شود که با برگزاری جشنواره فجر(بزرگترین رویداد و ایونت فرهنگی ایران) در سال ۱۴۰۰ توانست یک نمونه کار فوق العاده برای خود به ارمغان بیاورد. اخیرا کترینگ دنا با بهبود شرایط و برطرف کردن کم و کاستی ها توانسته به یکی از بزرگترین برگزار کننده ایونت ها در ایران تبدیل شود که نقطه قوت این کترینگ علاوه بر کیفیت مناسب غذاها، سرو و پذیرایی بسیار با کیفیت در در جشنواره ها و ایونت ها است که به نوبه خود رقیبی در این موضوع ندارد.

 

 

کترینگ دنا برگزار کننده رویداد ها

کترینگ دنا، غذای لازم جهت عروسی ها، سالگردها و کنفرانس ها و همایش ها را میتواند با بهترین کیفیت فراهم کند. این کترینگ تمامی جنبه های مربوط به ایونت ها و رویدادها را میتواند ساپورت کند که شاید این موضوع یکی از برتری های کترینگ دنا نسبت به رقبا باشد که می توان تمامی مسئولیت های رویداد یا ایونت را با خیال راحت به کترینگ دنا بسپارید. دنا می تواند تنوع و کیفیت بسیاری در سرو و پذیرایی را به شما عزیزان ارئه دهد. برای درک بهتر موضوع ایونت و رویداد میتوانید مقاله ایونت چیست؟ را مطالعه کنید که به صورت کامل به تشریح و توضیح آنها موضوعات مرتبط با انواع رویداد ها ، برگزاری رویداد ها ، شرایط برگزای رویداد ها و ایونت ها پرداخته است .

برگزار کننده رویداد

را همراهی کترینگ دنا در اینستاگرام میتوانید آموزش ها و اخبار جذاب راجع به غذا را دنبال کنید

امورسهامداران