پذیرایی همایش و رویداد

از آنجایی که کیفیت پذیرایی و خدمات ارائه شده در سمینارها و مراسم‌های برندهای معتبر ایرانی و بین‌المللی بخش جدانشدنی از اعتبار و شهرت آنان است. دُنا با بررسی تمامی نیازهای مدعوین پیش از برگزاری مراسم، شرایط تحقق خدمات منحصر بفردی را هموار می‌سازد.ویدئو های بیشتر را میتوانید در کانال آپارات مجموعه دنا تماشا کنید.

خدمات پذیرایی در دنا شامل جلسه شناخت میهمانان و تعیین الزامات پذیرایی از مدعوین و سپس استقرار تیم‌های آموزش دیده به همراه تجهیزات مربوطه در محل برگزاری است، بدیهی است فرآیند‌های اجرایی در حین اجرا توسط تیم سرپرستی و مدیریتی در طول زمان برگزاری، ارزیابی و کنترل خواهد شد. پس از برگزاری مراسم به منظور ارتقای سطح خدمات در برنامه‌های آتی، واحد ارتباط با مشتریان دُنا، خدمات ارائه شده توسط تیم اجرایی را مورد ارزیابی و پایش قرار می‌دهد.

پذیرایی همایش و ایونت \bdvhdd ilhda , hd,kj

ویدئو نمونه پذیرایی همایش و ایونت توسط کترینگ دنا

فرم ثبت سفارش ایونت

دسر برای پذیرایی در همایش رویداد

خدمات پذیرایی همایش و رویداد

خدمات پذیرایی همایش و رویداد شامل مواردی نظیر برنامه‌ریزی مکان، تهیه غذا و نوشیدنی، دکوراسیون، تجهیزات صوتی و تصویری، مدیریت مهمانان، ثبت نام، ارتباطات و مدیریت ترتیبات عمومی رویداد می‌شود. این خدمات با هدف ایجاد تجربه‌ای مثبت و خاص برای شرکت‌کنندگان در همایش یا رویداد ارائه می‌شوند.
در کترینگ دنا ما وظیفه پذیرایی حاضران و مدعوین رویداد را بر عهده داریم. پذیرایی رویداد با خوراکی و غذاهای مورد نظر برگزارکننده و توسط تیم و پرسنل مهماندار انجام می‌شود.

گزینه های پذیرایی در برگزاری همایش

برای پذیرایی در همایش، چندین گزینه وجود دارد که بهتر است به آنها فکر کنید و متناسب با شرایط انتخاب نمایید.

 • پذیرایی صبحانه: صبحانه شامل نوشیدنی‌های گرم و سرد، نان، کیک، لبنیات، میوه و سایر خوراکی‌های صبحانه است.
 • پذیرایی ناهار: در این گزینه، می‌توانید انواع غذاهای سبک و سنگین را برای شرکت‌کنندگان همایش فراهم کنید. ناهار شامل پلو، کباب ها، خورش ها، سالاد، ساندویچ، نوشیدنی و… می‌شود.
 • پذیرایی عصرانه: در این گزینه، می‌توانید انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، شیرینی و کیک، میوه و سایر خوراکی‌های سبک و متنوع را برای شرکت کنندگان همایش فراهم کنید.
 • پذیرایی شام: در همایش و رویدادهایی که در شب برگزار می شود، می‌توانید انواع غذاهای سنگین را برای شرکت‌کنندگان همایش فراهم کنید. این شامل غذاهای محلی و بین المللی مثل کباب، خورش و فست فود و فینگر فود و غذاهای متنوع دیگر می‌شود.

شما می‌توانید بر اساس نوع همایش و تعداد شرکت‌کنندگان، گزینه مناسب را انتخاب کنید.

پذیرایی در همایش

نکات مهم در تشریفات پذیرایی همایش

 • غذا: در انتخاب غذا توجه به انتخاب پیش غذا، غذای اصلی، دسر و تنوع منوی غذایی را فراموش نکنید.
 • نوشیدنی: مجموعه ای از نوشیدنی های مختلف از جمله آب، آبمیوه، نوشابه، دوغ، چای، قهوه، نسکافه و… با طعم های مختلف را در نظر داشته باشید.
 • میان وعده: میان وعده ها متنوع مانند ساندویچ، فینگرفود، کیک و شیرینی، میوه و… هم برای پذیرایی عالی هستند.
 • تعداد و مقدار مناسب: میزان غذا و نوشیدنی براساس تعداد مهمانان را به دقت محاسبه نمایید. تا با کمبود یا میزان اضافه غذا روبرو نشوید.
 • توجه به جزئیات در پذیرایی: مسائلی مانند ظروف تمیز و یکدست، عدم ایجاد صف طولانی برای سرو غذا، وجود دستمال کاغذی و… را نیز مورد توجه قرار دهید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات پذیرایی همایش فرم بالای صفحه را با اطلاعات خود ارسال فرمایید تا با شما تماس بگیریم.
ضمنا توجه داشته باشید با شرکت در مسابقات اینستاگرام دنا میتوانید برنده جوایز جذابی از محصولات کترینگ دنا شوید.

پک پذیرایی و برگزاری همایش

پک پذیرایی که به جعبه کارتنی، بسته بندی طلقی یا نایلونی، یا پکیج خوراکی گفته می‌شود. یک گزینه خوب برای پذیرایی در همایش‌ها و رویدادهای است. این پک‌ها شامل مواردی مانند ساندویچ، نوشیدنی، میوه و خوراکی‌های دیگر می‌شوند که به صورت بسته‌بندی شده در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرند.

برگزاری همایش را در حال حاضر به عنوان یک تخصص به حساب می آید و معمولا شرکت هایی مثل کترینگ دنا که سابقه درخشانی در برگزاری ایونت و همایش دارند به راحتی می توانند از پس ایونت ها و همایش هایی در مقیاس های بسیار بالا هم درخشان ظاهر شوند. 

پک پذیرایی همایش

پک پذیرایی یا پک همایش چیست؟

معمولا بسته به نوع همایش و یا ایونتی که قرار است برگزار کنید نیاز دارید یک سری وسایل پذیرایی آماده کنید و آنها را سرو کنید. بهترین و سریعترین راه پذیرایی، استفاده از پک پذیرایی آماده است. انواع پک های پذیرایی شامل موارد زیر است:

 • پک پذیرایی جلسه دفاعیه یا پک پذیرایی دفاع
 • پک پذیرایی ایونت
 • پک پذیرایی رویداد
 • پک پذیرایی همایش
 • پک پذیرایی لاکچری
 • پک پذیرایی ارزان
 

ما برای همایش ها و سمینارهای شما برنامه داریم

کترینگ بین المللی دنا دارای تیمی مجرب و آموزش دیده‌ای است که می تواند با تشریفات منحصر به فرد در مراسمات ویژه ی شما خدمت رسانی کند. حضور کترینگ دنا در مراسم ویژه ی داخلی و خارجی نشان دهنده خدمات متنوع و با کیفیت این کترینگ بوده و باعث افتخار کشور عزیزمان است. برای مشاهده نمونه مراسمات برگزار شده می توانید به ادامه مطالب مراجعه کنید.
 

کترینگ دنا مرجع برگزاری همایش و رویداد

کترینگ دنا، غذای لازم جهت عروسی ها، سالگردها و کنفرانس ها و همایش ها را با بهترین کیفیت فراهم می‌نماید. این کترینگ تمامی جنبه های مربوط به ایونت ها و رویدادها را می‌تواند ساپورت کند که شاید این موضوع یکی از برتری های کترینگ دنا نسبت به رقبا باشد که می‌توان تمامی مسئولیت های رویداد یا ایونت را با خیال راحت به کترینگ دنا بسپارید. دنا می‌تواند تنوع و کیفیت بسیاری در سرو و پذیرایی را به شما عزیزان ارئه دهد. برای درک بهتر موضوع ایونت و رویداد می‌توانید مقاله ایونت چیست؟ را مطالعه کنید که به صورت کامل به تشریح و توضیح آنها موضوعات مرتبط با انواع رویدادها، برگزاری رویداد و همایش، شرایط برگزاری انواع گردهمایی و همایش پرداخته است.