تهیه غذای شرکتی

تهیه غذای شرکتی

برای تهیه غذای شرکتی، در ابتدا توجه به برخی نکات ضروری است.

برنامه ریزی: نوع غذا، روزهای هفته و تعداد پرسنل را مشخص نمایید.

انتخاب منو: انتخاب غذاها با توجه به سلیقه و نیاز اکثریت کارکنان شرکت

سرو غذا: تعیین نمایید که غذا را به چه شکل می خواهید سرو نمایید.ته

جهت سفارش غذای شرکتی فرم زیر را پر کنید

مزایای سفارش غذای شرکتی یا غذای سازمانی

غذای شرکتی یکی از خدمات رفاهی شرکت ها و سازمان ها برای کارکنان است. مزایای آن شامل افزایش رضایت کارکنان، افزایش تعاملات اجتماعی و بهبود تیم سازی و صمیمیت کارکنان می شود. همچنین، کارکنان نیاز به صرف وقت برای رفتن به رستوران یا گرم کردن غذا ندارند.

تغذیه مناسب در محیط کار تاثیر مثبتی بر روحیه و بهره وری کارکنان دارد. تامین غذاهای سالم و تنوع در گزینه های غذایی می تواند انرژی فیزیکی و ذهنی کارکنان را افزایش و خستگی و تنش های روحی را کاهش دهد.

توجه به نیازهای تغذیه ایی کارکنان سبب بهبود کلی احساس رضایت و بهره وری در محیط کار می‌شود.

مزایای سفارش غذای شرکتی

خدمات کترینگ سازمانی دنا

کترینگ دنا با امکانات حرفه‌ای، آشپزخانه‌های صنعتی و سرآشپزان و کارکنان حرفه‌ای و آموزش دیده که در اختیار دارد. توانسته به عنوان یک کترینگ سازمانی بسیار با کیفیت و درجه یک در ایران شناخته شود که به سرو غذای سازمانی و غذای شرکتی با کیفیت شناخته می‌شود. مشتریان بزرگی را در رزومه کترینگ سازمانی و شرکتی دارد. کترینگ دنا در راستای توسعه خدمات و ویژگی‌های خود برگزاری ایونت را هم به خدمات خود اضافه کرده است.

که به عنوان مثال می‌توان به ایرانسل، رایتل، مبین نت، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و … اشاره کرد.

کترینگ سازمانی دنا

کترینگ دنا شامل تمام تجهیزات و بسترهای نرم افزاری و سیستمی لازم برای ایجاد گردش کار روزانه، تولید به موقع، حفظ سلامت مواد غذایی و آماده سازی و سرو به موقع وعده های غذایی می‌باشد. دنا شامل چندین سردخانه صنعتی بزرگ جهت نگهداشت بهداشتی ماهی، گوشت قرمز و مرغ به صورت جداگانه است.

کترینگ دنا تنها کترینگ بورسی و بین المللی ایران است که به پشتیبانی زیر ساخت مدرن اروپایی خود توانسته در بازار امروز در قسمت تهیه غذای سازمانی و شرکتی جایگاه مناسبی کسب کند. البته با این رویکرد توانست سهم بزرگی از ایونت ها و رویدادها را نیز جذب کند. کترینگ دنا در سال ۱۴۰۰ توانست بزرگترین رویداد فرهنگی کشور یعنی جشنواره فجر را به خوبی و با رضایت کامل حاضرین برگزار کند. می‌توانید در این فیلم بازدید از کترینگ دنا داشته باشید.

محصولات قنادی کترینگ دنا

یکی دیگر از محصولات با کیفیت کترینگ دنا، محصولات قنادی و شیرینی دنا می‌باشد که بسیار با کیفیت و جذاب تهیه و تولید می‌شود.

شیرینی و دسرهای تهیه شده در بخش قنادی کترینگ دنا بهترین انتخاب برای میان وعده پرسنل و کارکنان شرکت و سازمان هستند.

محصولات قنادی دنا

 
 

کترینگ سازمانی به سبک دُنا

تأمین غذای خوشمزه و متنوع برای ناهار پرسنل پردردسرترین شغل در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ است. در سازمان‌های بزرگ این جمله کاملاً معروف است که هر کترینگ فقط دو هفته اول غذای با کیفیت می‌دهد و بعد خدا می‌داند!! تعویض مکرر پیمانکار تأمین غذا کابوس شبانه مدیران تدارکات این سازمان‌ها است. دُنا با طراحی خدماتی ویژه در کترینگ سازمانی تمام دغدغه‌های فوق را تا حدودی زیادی برطرف کرده است. از طریق دکمه زیر می‌توانید منوی سازمانی را دانلود و مشاهده فرمایید:

ویژگی‌های کترینگ و غذای سازمانی دُنا

۱) طراحی منوی متنوع و تکرار ناپذیر

۲) کیفیت باثبات در بلند مدت

۳) خدمات پذیرایی میهمان نوازانه و با احترام کامل به تک تک پرسنل مشتری

۴) انطباق حداکثری با خواسته‌های مشتری

چهار ویژگی اصلی دُنا در حوزه غذای سازمانی است که باعث شده سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ برای سالیان متمادی به صورت مستمر تأمین غذای پرسنل خود را به دُنا بسپارند. در یک کلام دُنا کابوس غذای پرسنلی را به رویایی شیرین برای مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها بدل کرده است

کترینگ سازمانی ۵ ستاره

(5Star Office Catering)

سرویس ۵ ستاره دُنا خدمات تشریفات و پذیرایی سازمان‌ها را در تمام بخش‌ها به عالی‌ترین سطح ممکن ارتقاء می‌دهد. این سرویس شامل موارد زیر است:

۱. ارتقاء غذای پرسنلی به رستوران ۵ ستاره با ارائه طیف متنوعی از بوفه غذای ایرانی و ملل، بوفه پیش غذا، بوفه سوپ، بوفه آبمیوه‌های طبیعی و بوفه دسر و شیرینی. بخشی از نهایی سازی محصول در این روش نظیر غذاهای کباب و گریل یا تهیه آبمیوه در محل رستوران مشتری توسط سرآشپزان و پرسنل دُنا انجام می‌شود تا محصولات در اوج تازگی و طراوت عرضه شوند؛

۲. پذیرایی از پرسنل در ساعت کار توسط انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد با ترولی‌های قابل حمل در طبقات؛

۳. پذیرایی از جلسات رسمی و غیررسمی مدیران با رعایت پروتکل‌های تشریفات؛

۴. برگزاری همایش‌ها، گردهمایی‌ها و سایر رویدادهای سازمان با ارائه انواع فینگرفودها و میان وعده‌های ویژه؛ اینگونه رویدادها خدمات ۵ ستاره به گونه‌ای طراحی شده که سازمان‌ها می‌توانند متناسب با نیاز خود بخش‌هایی از این خدمات را انتخاب نمایند.

خدمات راه‌اندازی رستوران

رستوران و سالن غذاخوری تنها تفرجگاه نیروی کار در ساعت اداری است. پرسنل با فاصله گرفتن از محیط کار، باید در یک محیط شاداب زمان استراحت خود را سپری کنند تا در ساعات کاری عملکرد بهتری داشته باشند. دُنا با یک تیم طراحی حرفه‌ای، رستوران و سالن غذاخوری سازمان شما را به یک محیط مناسب جهت سرو غذا و پذیرایی از پرسنل تبدیل می‌کند.

مشاوره رایگان در حوزه غذای پرسنلی

دُنا امکان ارائه خدمات مشاوره رایگان جهت تهیه منوی مناسب برای سازمان‌ها متناسب با مشاغل آنها، راه‌اندازی رستوران، خرید تجهیزات، آموزش پرسنل و خدمات سرو تشریفات را دارد.

" تمام مسائل خود در حوزه غذای سازمانی را از دُنا بپرسید حتی اگر مشتری دُنا نیستید! "