سفارش غذای شرکتی و پرسنلی

تهیه غذای شرکتی غذای شرکتی ybhd av;jd

برای تهیه غذای شرکتی در تهران، در ابتدا توجه به برخی نکات ضروری است.

برنامه ریزی: نوع غذا، روزهای هفته و تعداد پرسنل را مشخص نمایید.

انتخاب منو: انتخاب غذاها با توجه به سلیقه و نیاز اکثریت کارکنان شرکت

سرو غذا: تعیین نمایید که غذا را به چه شکل می خواهید سرو نمایید.

مهمانداران: یکی دیگر از امتیازات کترینگ شرکتی دنا در سرو غذای شرکتی استفاده از  مهمانداران آموزش دیده و خبره این مجموعه است.

نمونه غذای شرکتی

چطور باید سفارش غذای شرکتی بدهیم؟؟

جهت سفارش غذای شرکتی و سازمانی کافیه فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما برای هماهنگی سفارش و استعلام قیمت غذاهای شرکتی با شما در ارتباط باشند.

فرم سفارش غذای شرکتی

در مجموعه دنا نسبت به کترینگ های دیگر تفاوت های بسیاری وجود دارد که باعث می شود، شما از سفارش غذای سازمانی یا شرکتی خود از این مجموعه خیالتان راحت باشد. یکی از نقطه تمایزهای مجموعه دنا مشتری های بزرگ این شرکت است که خود آنها گواه بر کیفیت و قیمت مناسب غذاهای شرکتی ما است. 

همینطور شما میتوانید منوی غذایی ما را در همین صفحه دانلود کنید و منوی مورد نظر خودتان را از بین غذایهای ذکر شده انتخاب کنید و به راحتی سفارش دهید. اگر به فکر سفارش غذای شرکتی هستید میتوانید با هماهنگی با شماره های ذکر شده یک بازدید از کارخانه دنا آفرین فدک داشته باشید و یک تست رایگان مهمان مجموعه ما باشید تا با خیال راحت غذای شرکتی خود را سفارش بدهید. علاوه بر منوی موجود شما میتوانید سفارش انواع غذاهای محلی و فرنگی را در منوی انتخابی خود بگنجانید و کار پخت و تهیه و توزیع آن را به ما بسپارید. 

سفارش شیرینی و دسر برای میان وعده های اداری

کترینگ دنا تنها کترینگی است که در کنار غذاهای سازمانی، میان وعده بسیار متفاوت و جذابی را در کارخانه خود تولید و توزیع میکند که شامل انواع محصولات بیکری و قنادی می باشد. 

شیرینی و دسرهای تهیه شده در بخش قنادی کترینگ دنا بهترین انتخاب برای میان وعده پرسنل و همینطور پذیرایی ایونت و رویداد های شما است.

مزایای سفارش غذای شرکتی یا غذای سازمانی

غذای شرکتی یکی از خدمات رفاهی شرکت ها و سازمان ها برای کارکنان است. مزایای آن شامل افزایش رضایت کارکنان، افزایش تعاملات اجتماعی و بهبود تیم سازی و صمیمیت کارکنان می شود. همچنین، کارکنان نیاز به صرف وقت برای رفتن به رستوران یا گرم کردن غذا ندارند.

تغذیه مناسب در محیط کار تاثیر مثبتی بر روحیه و بهره وری کارکنان دارد. تامین غذاهای سالم و تنوع در گزینه های غذایی می تواند انرژی فیزیکی و ذهنی کارکنان را افزایش و خستگی و تنش های روحی را کاهش دهد.

توجه به نیازهای تغذیه ایی کارکنان سبب بهبود کلی احساس رضایت و بهره وری در محیط کار می‌شود.

مزایای سفارش غذای شرکتی

غذای شرکتی ارزان یا با کیفیت؟

قطعا مجموعه دنا، مشتریان بزرگی که در حوزه غذای سازمانی دارد نشان از کیفیت خوب غذاهای سازمانی این مجموعه است و اگر به دنبال یک قیمت غیر معقول برای غذای شرکتی ارزان هستید این موضوع را در نظر داشته باشید که مجموعه دنا کیفیت محصولات خود را فدای قیمت پایین نمی‌کند ولی این موضوع که کیفیت و خدمات ویژه مجموعه دنا می‌تواند به جلب رضایت شما مشتریان عزیز کمک کند قطعا امضای کار مجموعه ما است.

کترینگ دنا با امکانات حرفه‌ای، آشپزخانه‌های صنعتی و سرآشپزان و کارکنان حرفه‌ای و آموزش دیده که در اختیار دارد. توانسته به عنوان یک کترینگ سازمانی بسیار با کیفیت و درجه یک در ایران شناخته شود که به سرو غذای سازمانی و غذای شرکتی با کیفیت شناخته می‌شود. مشتریان بزرگی را در رزومه کترینگ سازمانی و شرکتی دارد. کترینگ دنا در راستای توسعه خدمات و ویژگی‌های خود برگزاری ایونت را هم به خدمات خود اضافه کرده است.

که به عنوان مثال می‌توان به ایرانسل، رایتل، مبین نت، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و … اشاره کرد.

کترینگ سازمانی دنا

کترینگ دنا شامل تمام تجهیزات و بسترهای نرم افزاری و سیستمی لازم برای ایجاد گردش کار روزانه، تولید به موقع، حفظ سلامت مواد غذایی و آماده سازی و سرو به موقع وعده های غذایی می‌باشد. دنا شامل چندین سردخانه صنعتی بزرگ جهت نگهداشت بهداشتی ماهی، گوشت قرمز و مرغ به صورت جداگانه است.

کترینگ دنا تنها کترینگ بورسی و بین المللی ایران است که به پشتیبانی زیر ساخت مدرن اروپایی خود توانسته در بازار امروز در قسمت تهیه غذای سازمانی و شرکتی جایگاه مناسبی کسب کند. البته با این رویکرد توانست سهم بزرگی از ایونت ها و رویدادها را نیز جذب کند. کترینگ دنا در سال ۱۴۰۰ توانست بزرگترین رویداد فرهنگی کشور یعنی جشنواره فجر را به خوبی و با رضایت کامل حاضرین برگزار کند. می‌توانید در این فیلم بازدید از کترینگ دنا داشته باشید.

 

کترینگ سازمانی برای سفارش ناهار پرسنلی

تهیه غذای شرکتی در تهران

تأمین غذای خوشمزه و متنوع برای ناهار پرسنل پردردسرترین شغل در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ است. در سازمان‌های بزرگ این جمله کاملاً معروف است که هر کترینگ فقط دو هفته اول غذای با کیفیت می‌دهد و بعد خدا می‌داند!! تعویض مکرر پیمانکار تأمین غذا کابوس شبانه مدیران تدارکات این سازمان‌ها است. دُنا با طراحی خدماتی ویژه در کترینگ سازمانی تمام دغدغه‌های فوق را تا حدودی زیادی برطرف کرده است. 

ویژگی‌های کترینگ و غذای سازمانی دُنا

۱) طراحی منوی متنوع و تکرار ناپذیر

۲) کیفیت باثبات در بلند مدت

۳) خدمات پذیرایی میهمان نوازانه و با احترام کامل به تک تک پرسنل مشتری

۴) انطباق حداکثری با خواسته‌های مشتری

چهار ویژگی اصلی دُنا در حوزه غذای سازمانی است که باعث شده سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ برای سالیان متمادی به صورت مستمر تأمین غذای پرسنل خود را به دُنا بسپارند. در یک کلام دُنا کابوس غذای پرسنلی را به رویایی شیرین برای مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها بدل کرده است.

کترینگ سازمانی و شرکتی

کترینگ سازمانی ۵ ستاره

تهیه غذای شرکتی کترینگ سازمانی دنا

سرویس ۵ ستاره دُنا خدمات تشریفات و پذیرایی سازمان‌ها را در تمام بخش‌ها به عالی‌ترین سطح ممکن ارتقاء می‌دهد. این سرویس شامل موارد زیر است:

۱. ارتقاء غذای پرسنلی به رستوران ۵ ستاره با ارائه طیف متنوعی از بوفه غذای ایرانی و ملل، بوفه پیش غذا، بوفه سوپ، بوفه آبمیوه‌های طبیعی و بوفه دسر و شیرینی. بخشی از نهایی سازی محصول در این روش نظیر غذاهای کباب و گریل یا تهیه آبمیوه در محل رستوران مشتری توسط سرآشپزان و پرسنل دُنا انجام می‌شود تا محصولات در اوج تازگی و طراوت عرضه شوند؛

۲. پذیرایی از پرسنل در ساعت کار توسط انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد با ترولی‌های قابل حمل در طبقات؛

۳. پذیرایی از جلسات رسمی و غیررسمی مدیران با رعایت پروتکل‌های تشریفات؛

۴. برگزاری همایش‌ها، گردهمایی‌ها و سایر رویدادهای سازمان با ارائه انواع فینگرفودها و میان وعده‌های ویژه؛ اینگونه رویدادها خدمات ۵ ستاره به گونه‌ای طراحی شده که سازمان‌ها می‌توانند متناسب با نیاز خود بخش‌هایی از این خدمات را انتخاب نمایند.

خدمات راه‌اندازی رستوران برای سرو غذای سازمانی

رستوران و سالن غذاخوری تنها تفرجگاه نیروی کار در ساعت اداری است. پرسنل با فاصله گرفتن از محیط کار، باید در یک محیط شاداب زمان استراحت خود را سپری کنند تا در ساعات کاری عملکرد بهتری داشته باشند. 

دُنا با یک تیم طراحی حرفه‌ای، رستوران و سالن غذاخوری سازمان شما را به یک محیط مناسب جهت سرو غذا و پذیرایی از پرسنل تبدیل می‌کند، کترینگ دنا با بیش از ۱۲۰ مدل غذای ایرانی و فرنگی باعث شده است انتخاب غذای پرسنلی برای مشتریان عزیز خیلی راحت شود. البته که یکی دیگر از خدمات جذاب مجموعه دنا سرو میان وعده های تازه و بسیار با کیفیت است که یکی از نقاط قوت دنا می باشد و این موضوع به دلیل بیکری مستقر در مجموعه دنا است.